Каркасний матрац Pocket spring з підйомним механізмом
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1279030953
|
В наявності
|
12900 грн. | |||
|
|
1279030955
|
В наявності
|
17680 грн. | |||
|
|
1279030956
|
В наявності
|
20550 грн. | |||
|
|
1279030957
|
В наявності
|
21740 грн. | |||
|
|
1279030954
|
В наявності
|
13140 грн. | |||
|
|
1279030960
|
В наявності
|
17680 грн. | |||
|
|
1279030961
|
В наявності
|
20550 грн. | |||
|
|
1279030962
|
В наявності
|
21740 грн. | |||
|
|
1279030963
|
В наявності
|
24730 грн. | |||
|
|
127903095
|
В наявності
|
11730 грн. | |||
|
|
1279030959
|
В наявності
|
13140 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 24 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Односторонній |
| Тип пружинного блоку | Класичний блок |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Каркасні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Глибока прошивка |
| Матеріал чохла | Ні |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Pocket Spring с Єврокаркасом |
| Шар 4 | Ватин |
| Шар 5 | Спанбонд |
| Шар 6 | Каркас спецконструкції з натуральної деревини з решіткою з фанерних перекладин |
Особливості каркасного матраца Pocket Spring з підйомним механізмом
Каркасний матрац Pocket Spring з надійним механізмом для підйому купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна з доставкою в найвіддаленіший населений пункт України. Модель спеціально розроблена для власників ліжок, що мають глибоку підставу. Висота пристосування з посиленим каркасом 24 см. Фанерна решітка в сукупності з непов'язаними сталевими пружинами створює відмінний ортопедичний ефект, помітно продовжує період експлуатації виробу.
У оригінальної моделі від МатроЛюкс слід додати:
- зручний та надійний підйомний механізм;
- гарантовану анатомічну підтримку під час сну;
- санітарну та гігієнічну безпеку;
- стійкість до зносу та якісні комплектуючі.
Застосовані матеріали
Колектив дизайнерів та інженерів активно переймає досвід зарубіжних виробників, сміливо комбінує різні компоненти з метою поліпшення споживчих параметрів готової продукції.
- Пінополіуретан. Спінений наповнювач виготовлений за сучасною технологією. Він не боїться інтенсивних навантажень, стійкий до деформації, прекрасно пропускає повітря, не накопичує вологу і пил.
- Thermofiber. Неткана повстяна прошарок виробляється методом термічного пресування. Компонент коригує жорсткість спального місця, продовжує термін служби пристосування.
- Pocket Spring. Модуль з незв'язаних між собою пружин не має хвильового ефекту, володіє прекрасними анатомічними показниками.
- Ватин. Компонент з суміші вовняних та бавовняних волокон. Забезпечує шумоізоляцію і гігроскопічність.
- Спанбонд. Ізоляція між пружинами зі сталі і м'якими прошарками.
- Жаккард. Щільне пружне полотно застосовується для пошиття захисного чохла, володіє стійкістю до зносу, не вимагає складного догляду.
Де вигідно замовити каркасний матрац Pocket Spring?
Модель від МатроЛюкс можна знайти в електронному каталозі Матрац ТБ за доступною вартості. Прямі зв'язки з виробництвом дозволяють клієнтам магазину отримати тривалу заводську гарантію на пристосування для сну.
Звернення в магазин Матрац ТБ дозволяє замовнику отримати:
- оптимальне співвідношення вартості та якості;
- доступ до розгорнутим відгуками реальних покупців;
- доставка в будь-який куточок України;
- оперативне обслуговування;
- можливість оформити вигідний кредит або розстрочку.
Зробити замовлення можна через сайт магазину або по телефону. Менеджери допоможуть визначитися з вибором, розкажуть про особливості та призначення моделі.
Важливо! При замовленні матраца за індивідуальними розмірами для виробів коротше 1500 мм і / або вужче 500 мм підсумкова вартість пристосування розраховується за окремою схемою.
Відтінок та дизайн готового виробу може дещо відрізнятися від зразка в електронному каталозі.
Виробник не бере на себе зобов'язання інформувати широке коло споживачів про деякі конструктивні зміни продукції, спрямовані на удосконалення пристосування.
Відгуки не знайдено