Матрац Бум-3
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34230059835
|
В наявності
|
4336 грн. | |||
|
|
34230059838
|
В наявності
|
6876 грн. | |||
|
|
34230059839
|
В наявності
|
7892 грн. | |||
|
|
34230059840
|
В наявності
|
8298 грн. | |||
|
|
34230059841
|
В наявності
|
8806 грн. | |||
|
|
34230059842
|
В наявності
|
9959 грн. | |||
|
|
34230059836
|
В наявності
|
4878 грн. | |||
|
|
34230059837
|
В наявності
|
5385 грн. | |||
|
|
34230059845
|
В наявності
|
7011 грн. | |||
|
|
34230059846
|
В наявності
|
8061 грн. | |||
|
|
34230059847
|
В наявності
|
8501 грн. | |||
|
|
34230059848
|
В наявності
|
9010 грн. | |||
|
|
34230059849
|
В наявності
|
10195 грн. | |||
|
|
34230059843
|
В наявності
|
4979 грн. | |||
|
|
34230059844
|
В наявності
|
5522 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Пружинний блок Bonnel |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Жаккард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Піна з масажним ефектом |
| Шар 3 | Термовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Bonnel + євроборт |
| Шар 5 | Термовойлок |
| Шар 6 | Піна з масажним ефектом |
Особливості матраца Бум-3
Матрац Бум-3 купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна не виходячи з дому. Оригінальний виріб від МатроЛюкс має в основі блок сталевих пружин Bonnel. Конструкція посилена євробортом. Обидві сторони рівнозначні за функціоналом, мають універсальну середню жорсткість.
До переваг виробу необхідно віднести:
- сучасний дизайн;
- високу гігієнічну та санітарну безпеку;
- природну вентиляцію наповнення;
- нездатність утримувати пил та вологу;
- довговічність;
- простоту догляду;
- здатність витримати вагу людини до 120 кг.

Застосовані матеріали
Споживчі параметри готової продукції визначаються властивостями застосовуваної сировини. Фахівці МатроЛюкс активно експериментують з різними компонентами, домагаючись найкращого результату.
- Піна з ефектом масажу. Щільний спінений матеріал штучного походження виробляється за сучасною методикою. Забезпечує комфорт, не мнеться, безпечний для людського організму.
- Termofelt. Органічний прошарок з повсті, спресований у термічній камері, міцний, стійкий до стирання, довго зберігає структуру та обсяг.
- Bonnel. Блок сталевих пружин здатний витримати велике навантаження, володіє ортопедичним ефектом та запасом міцності.
- Жакардовий чохол, простеганий синтепоном. Полотно з еластичного волокна виготовлено методом особливого переплетення ниток, довго зберігає привабливість та міцність, не заважає вентиляції. Чохол простий у догляді, не розтягується.

Де замовити Бум-3 вигідно?
У каталозі Матрац ТБ можна знайти докладний опис і привабливі ціни. Тісна співпраця з фабрикою дозволяє магазину запропонувати покупцям заводську гарантію, швидко обробити великий обсяг заявок.

Клієнти можуть розраховувати на:
- оптимальне співвідношення вартості та якості;
- доставку в будь-який куточок України;
- зручні варіанти оплати;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- доступ до докладним відгуками реальних покупців.
При необхідності можна зв'язатися по телефону з кваліфікованим консультантом, отримати необхідну допомогу.
Відгуки не знайдено