Матрац топер Flip Silver cocos / Сільвер кокос
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
504005940
|
В наявності
|
3115 грн. | |||
|
|
504005941
|
В наявності
|
3309 грн. | |||
|
|
504005943
|
В наявності
|
3893 грн. | |||
|
|
504005930
|
В наявності
|
4769 грн. | |||
|
|
504005932
|
В наявності
|
5256 грн. | |||
|
|
504005934
|
В наявності
|
5645 грн. | |||
|
|
504005936
|
В наявності
|
6034 грн. | |||
|
|
504005938
|
В наявності
|
7008 грн. | |||
|
|
504005929
|
В наявності
|
4574 грн. | |||
|
|
504005942
|
В наявності
|
3504 грн. | |||
|
|
504005944
|
В наявності
|
4088 грн. | |||
|
|
504005931
|
В наявності
|
4866 грн. | |||
|
|
504005933
|
В наявності
|
5450 грн. | |||
|
|
504005935
|
В наявності
|
5742 грн. | |||
|
|
504005937
|
В наявності
|
6132 грн. | |||
|
|
504005939
|
В наявності
|
7202 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 7 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Oxygen Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Oxygen Foam |
Переваги матраца Flip Silver cocos / Сільвер кокос
Матрац Flip Silver cocos купити в інтернет-магазині матрац ТВ можна на привабливих умовах. Модель є найцікавішим варіантом з п'яти позицій в колекції "Фліп" від фабрики Matroluxe. Топпер володіє певними особливостями, що забезпечують необхідні умови для повноцінного сну. В основі продукту використаний гармонійне поєднання натурального кокосового волокна та Oxigen foam. Унікальні споживчі характеристики дозволяють застосовувати матрац людям похилого віку, дітям та молоді.
У перелік переваг виробу необхідно віднести:
- гігроскопічність та природну вентиляцію;
- санітарну та екологічну чистоту;
- довговічність і комфорт;
- збільшене граничне навантаження (до 120 кг);
- симетричну жорсткість 3 ступеня;
- наявність сітчастої вставки по всьому краю для кращого провітрювання;
- знімний чохол;
- компактність і легкість в скрученому вигляді.
Застосовувані матеріали
Фахівці при розробці нових виробів аналізують наявний досвід, порівнюють кращу продукцію зарубіжних заводів. Це дозволяє знаходити нові рішення для виготовлення бюджетної продукції без шкоди основним параметрам.
- Унікальний пористий наповнювач Oxygen Foam є власною розробкою виробника. Піна стійка до деформації, не вбирає вологу, відмінно провітрюється, має високий ступінь еластичності.
- Створена з кокосового волокна і латексу Coconut coir зробить поверхню топпера в міру жорсткою. Вона стійка до зносу, безпечна, довговічна в застосуванні.
- Знімний чохол з стрейч-жакардового полотна відрізняється міцністю. Його нескладно зняти для прання в машині автоматичного типу. Рекомендований режим не вище 30 градусів і мінімальними оборотами.
- Сіточка Air Stroke оперізує весь матрац. Вона покращує природний повітряобмін, виключає таким чином появу пилових кліщів і шкідливих мікроорганізмів.
Де придбати?
Вигідні умови обслуговування та доступні ціни пропонує інтернет-магазин матрац ТВ.
Багато покупців вже оцінили в своїх відгуках:
- консультації кваліфікованих менеджерів по телефону;
- стислі терміни доставки в будь-який населений пункт України;
- оптимальне співвідношення вартості і якості;
- тривалий термін фабричної гарантії.
Забезпечити подібний рівень послуг дозволяє пряма співпраця з виробником. Слід зазначити, що клієнт отримує новий виріб на своє замовлення, а не зразок з виставки.
Важливо! При визначенні кінцевої ціни нестандартного топпера розміром менше 500х1500 мм для обчислень використовується особлива тарифна сітка.
Оформлення може відрізнятися від зображень в каталозі.
Завод зберігає за собою право в односторонньому порядку вносити конструктивні зміни для поліпшення властивостей кінцевої продукції.

Відгуки не знайдено