Матрац Latex / Латекс
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
544013345
|
В наявності
|
16227 грн. | |||
|
|
544013335
|
В наявності
|
22984 грн. | |||
|
|
544013337
|
В наявності
|
26432 грн. | |||
|
|
544013340
|
В наявності
|
29558 грн. | |||
|
|
544013343
|
В наявності
|
33402 грн. | |||
|
|
544013347
|
В наявності
|
18027 грн. | |||
|
|
544013336
|
В наявності
|
23564 грн. | |||
|
|
544013338
|
В наявності
|
27098 грн. | |||
|
|
544013339
|
В наявності
|
28589 грн. | |||
|
|
544013341
|
В наявності
|
30304 грн. | |||
|
|
544013344
|
В наявності
|
34243 грн. | |||
|
|
544013346
|
В наявності
|
16635 грн. | |||
|
|
544013348
|
В наявності
|
18481 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 1/2 |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Жорсткість | М'який |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Шар 2 | Латекс натуральний зонований |
Особливості матраца Latex / Латекс
Матрац Latex / Латекс купити в інтернет-магазині Матрац ТБ розумно, якщо потрібно спальне пристосування з основою з латексу. Двосторонній виріб з змінною жорсткістю висотою 16 см здатний витримати вагу до 110 кг. Переваги виробу оцінять любителі м'яких пристосувань для постійного нічного сну.
У переліку переваг входять:
- безпечні з санітарної та гігієнічної точки зору комплектуючі;
- відмінні параметри вологостійкості та схильність до природного провітрювання;
- привабливий стеганий чохол;
- надійність та довговічність.
Застосовані матеріали
Методом поєднання різних наповнювачів на фабриці МатроЛюкс створюють комфортні приналежності з тривалим періодом використання.
- Натуральний латекс. Пружний компонент на основі соку гевеї не здатний утримувати вологу та пил. Він прекрасно провітрюється, не має середовища для розмноження шкідливих комах та бактерій.
- Спанбонд. Нетканий синтетичний шар з хорошим ступенем терморегуляції використаний для пошиття знімного чохла.
- Стрейч-жаккард. Полотно з штучних волокон отримано методом жаккардового плетіння. Відрізняється привабливістю, міцністю, простотою догляду.
Де вигідно купити матрац Латекс?
Продукція МатроЛюкс в широкому асортименті представлена в електронному каталозі Матрац ТБ. Клієнти магазину отримують тривалу гарантію від фабрики, швидке обслуговування, привабливі ціни.
До переваг покупки в Матрац ТБ відносять:
- зручні варіанти оплати;
- доставку по всій Україні;
- оформлення розстрочки;
- самовивезення зі складу готової продукції;
- доступ до відгуків реальних покупців.
Здійснити покупку можна за допомогою менеджера по телефону, самостійно через віртуальний кошик.
Важливо! Виробник може внести деякі зміни в конструкцію приладдя з метою їх удосконалення без інформування широкого кола користувачів.
Зовнішній вигляд отриманого матраца може трохи відрізнятися від фотографій на сторінці товару.
Відгуки не знайдено