Матрац Lier / Лієр
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34227059300
|
В наявності
|
5214 грн. | |||
|
|
34227059303
|
В наявності
|
8316 грн. | |||
|
|
34227059304
|
В наявності
|
9569 грн. | |||
|
|
34227059305
|
В наявності
|
10089 грн. | |||
|
|
34227059306
|
В наявності
|
10689 грн. | |||
|
|
34227059307
|
В наявності
|
12071 грн. | |||
|
|
34227059301
|
В наявності
|
5867 грн. | |||
|
|
34227059302
|
В наявності
|
6518 грн. | |||
|
|
34227059310
|
В наявності
|
8525 грн. | |||
|
|
34227059311
|
В наявності
|
9803 грн. | |||
|
|
34227059312
|
В наявності
|
10350 грн. | |||
|
|
34227059313
|
В наявності
|
10950 грн. | |||
|
|
34227059314
|
В наявності
|
12384 грн. | |||
|
|
34227059308
|
В наявності
|
6023 грн. | |||
|
|
34227059309
|
В наявності
|
6701 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Air foam |
Особливості матраца Lier / Лієр
Оригінальна модель входить в лінійку Belgian technologies від МатроЛюкс. Матрац Lier / Лієр купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можуть любителі спального приладдя помірної жорсткості. Пристосування висотою 16 см в основі має інноваційний блок з піни з ортопедичними властивостями. Він виготовлений за сучасною бельгійської технології на новітньому обладнанні. Це служить запорукою комфорту та тривалого терміну використання виробу.
До переваг використання даної моделі відносять:
- Відмінні анатомічні та ортопедичні властивості.
- Гігієнічність та хорошу природну вентиляцію.
- Відсутність живильного середовища для розмноження пилових кліщів і шкідливих бактерій.
- Знімний чохол з еластичного полотна з жакардовим плетінням та лляної прошивкою.
- Привабливий зовнішній вигляд.
Застосовані матеріали
Споживчі властивості готової продукції безпосередньо залежать від особливостей наповнювача. Грамотне поєднання різних компонентів дозволяє домогтися хороших експлуатаційних показників при доступній вартості кінцевої продукції.
- Latex foam. Прошарок товщиною в 2 см з щільною піни Latex Foam з додаванням латексу, що застосовується з одного боку матраца, надає пристосуванню відмінний анатомічний ефект і комфорт.
- Air foam. Ортопедична піна виробляється на основі інноваційної бельгійської методики. Блок з цього матеріалу добре провітрюється, не здатний накопичувати пил та вологу, стійкий до деформації, зручний у використанні.
- Жаккардовий чохол з пружного синтетичного волокна прошитий лляними нитками. Він простий у догляді, має привабливий зовнішній вигляд, стійкий до зносу та деформації. Льон покращує природну вентиляцію, забезпечує гігієнічність спальних приладдя.
Де купити матрац Lier / Лієр вигідно?
У каталозі магазину Матрац ТБ дану модель можна знайти за привабливою вартістю. Прямі зв'язки з виробником дозволяють менеджерам магазину оперативно обробляти всі замовлення незалежно від їх кількості.
Клієнти інтернет-магазину Матрац ТБ можуть розраховувати на:
- тривалу гарантію від фабрики;
- стислі терміни виконання замовлення;
- вибір найбільш зручного варіанту оплати;
- доставку в будь-який населений пункт України;
- кваліфіковану допомогу консультантів по телефону.
Докладні відгуки реальних покупців дозволяють отримати повне уявлення про особливості даної моделі. Зробити замовлення можна за допомогою електронного кошика або по телефону.
Відгуки не знайдено