Матрац Like / Лайк
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34179039807
|
В наявності
|
11753 грн. | |||
|
|
34179039810
|
В наявності
|
19536 грн. | |||
|
|
34179039811
|
В наявності
|
22284 грн. | |||
|
|
34179039812
|
В наявності
|
23201 грн. | |||
|
|
34179039813
|
В наявності
|
25032 грн. | |||
|
|
34179039814
|
В наявності
|
29000 грн. | |||
|
|
34179039808
|
В наявності
|
13431 грн. | |||
|
|
34179039809
|
В наявності
|
14958 грн. | |||
|
|
34179039817
|
В наявності
|
20147 грн. | |||
|
|
34179039818
|
В наявності
|
22590 грн. | |||
|
|
34179039819
|
В наявності
|
23811 грн. | |||
|
|
34179039820
|
В наявності
|
25643 грн. | |||
|
|
34179039821
|
В наявності
|
29610 грн. | |||
|
|
34179039815
|
В наявності
|
14042 грн. | |||
|
|
34179039816
|
В наявності
|
15873 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 3/2 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | MML® Memory |
| Шар 2 | FHR Double Color Foam ML® |
| Шар 3 | Inter-Layer |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
Особливості матраца Like / Лайк
Матрац Like купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можуть любителі спального приладдя другого або третього ступеня жорсткості. Пристосування від МатроЛюкс володіє двома сторонами з різними параметрами, що дозволяє без зусиль варіювати м'якість спального місця.

До переваг моделі необхідно додати:
- здатність витримати вагу людини до 140 кг;
- схильність до природної терморегуляції;
- добрий мікроклімат завдяки лляної прошивки;
- опцію вакуумної скрутки.
Застосовані матеріали
Інженери та дизайнери МатроЛюкс активно поєднують різні компоненти для підвищення ступеня комфорту та терміну використання пристосувань. При цьому готова продукція запропонована споживачеві за привабливою вартістю.
- MML ® Memory. Спененний наповнювач з ефектом пам'яті складається з відкритих осередків, що забезпечують відмінну вентиляцію. Задіяний при прошивці чохла на одній стороні пристосування. При контакті з тілом людини прошарок стає м'якше. Вона підлаштовується під контури сплячої людини, потім приймає первісну форму.
- FHR Double Color Foam ML ®. Інноваційний спінений компонент турецького виробництва з двобічної структурою. Сприяє постійному внутрішньому повітрообміну, вирівнює температуру під час сну.
- Inter-Layer. Компонент для посилення конструкції матраца. Збільшує зносостійкість спального приладдя, захищає внутрішнє наповнення від небажаного продавлювання.
- SHR foam ML ®. Щільний спінений компонент з особливої HR сировини. Знижує зовнішній тиск на тіло, гарантує правильний розподіл навантаження
- Стрейч-жаккардовий чохол, прошитий нитками з міцного льону. Екологічний, зносостійкий матеріал, утворений методом жаккардового переплетення пружного волокна. Полотно має привабливий зовнішній вигляд, не потребує складного догляду, стійке до стирання та деформації.

Де купити матрац Like вигідно?
Оригінальна продукція МатроЛюкс представлена в каталозі Матрац ТБ в широкому асортименті. Завдяки прямим зв'язкам з виробництвом магазин може запропонувати привабливі ціни, оперативно обробити велику кількість замовлень.

Клієнти можуть розраховувати на:
- доставку в будь-який пункт України;
- зручний спосіб оплати;
- оформлення розстрочки або кредиту;
- тривалу фабричну гарантію.
Модель має докладний опис. Розгорнуті відгуки реальних покупців дозволяє отримати повне уявлення про особливості виробу.
Оформити покупку можна на сайті або по телефону за допомогою кваліфікованих менеджерів.
Відгуки не знайдено