Матрац Brugge / Брюгге
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34198052444
|
В наявності
|
3668 грн. | |||
|
|
34198052447
|
В наявності
|
5825 грн. | |||
|
|
34198052448
|
В наявності
|
6688 грн. | |||
|
|
34198052449
|
В наявності
|
7048 грн. | |||
|
|
34198052450
|
В наявності
|
7479 грн. | |||
|
|
34198052451
|
В наявності
|
8414 грн. | |||
|
|
34198052445
|
В наявності
|
4100 грн. | |||
|
|
34198052446
|
В наявності
|
4602 грн. | |||
|
|
34198052454
|
В наявності
|
5969 грн. | |||
|
|
34198052455
|
В наявності
|
6832 грн. | |||
|
|
34198052456
|
В наявності
|
7264 грн. | |||
|
|
34198052457
|
В наявності
|
7696 грн. | |||
|
|
34198052458
|
В наявності
|
8631 грн. | |||
|
|
34198052452
|
В наявності
|
4243 грн. | |||
|
|
34198052453
|
В наявності
|
4675 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 18 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Air foam |
Особливості матраца Brugge / Брюгге
Модель входить в лінійку Belgian technologies від фабрики МатроЛюкс. Матрац Brugge / Брюгге купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна, не виходячи з дому. Виріб висотою 18 см має 2 сторони середньої жорстокості. В основі пристосування використовується особливий пінний блок з відмінними ортопедичними властивостями, виготовлений за унікальною бельгійською технологією.
До переліку переваг даної моделі входить:
- Надійність та тривалий термін експлуатації.
- Гігієнічна безпека і відмінні споживчі характеристики.
- Стійкість до розвитку шкідливих бактерій і пилових кліщів.
- Стрейч-жаккардовий знімний чохол з лляної прошивкою.
- Нездатність накопичувати вологу і пил.
Застосовані матеріали
МатроЛюкс активно використовує інноваційні компоненти та досвід провідних європейських виробників. Це дозволяє фабриці випускати якісну продукцію за привабливою вартістю.
- Air foam. Оригінальна піна з високими ортопедичними характеристиками створена на основі бельгійської технології із застосуванням передового досвіду європейських фахівців. Матеріал відмінно пропускає повітря, стійкий до деформації і зовнішніх навантажень, забезпечує усі умови для здорового сну.
- Стрейч-жаккардовий чохол прошитий льоном. Зносостійке полотно виткане за особливою схемою з еластичних волокон. Застосування лляних ниток створює на поверхні гіпоалергенний простір, гарантує правильну терморегуляцію незалежно від сезону.
Де придбати матрац Брюгге на вигідних умовах?
Інтернет-магазин Матрац ТБ пропонує унікальну модель від МатроЛюкс за привабливою вартістю. Пряма співпраця з виробником дозволяє магазину:
- організувати оперативну доставку у будь-який куточок України;
- запропонує 2 роки заводської гарантії;
- оформити кредит або розстрочку;
- прийняти замовлення на продукцію за індивідуальними розмірами.
Відгуки реальних покупців допоможуть скласти правильне враження від даної моделі.
Відгуки не знайдено