Матрац Mokko Soft Plus / Мокко Софт Плюс
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
482004747
|
В наявності
|
6900 грн. | |||
|
|
482004737
|
В наявності
|
11680 грн. | |||
|
|
482004739
|
В наявності
|
13270 грн. | |||
|
|
482004741
|
В наявності
|
14330 грн. | |||
|
|
482004743
|
В наявності
|
15130 грн. | |||
|
|
482004745
|
В наявності
|
17260 грн. | |||
|
|
482004748
|
В наявності
|
7960 грн. | |||
|
|
482004750
|
В наявності
|
9030 грн. | |||
|
|
482004738
|
В наявності
|
12210 грн. | |||
|
|
482004740
|
В наявності
|
14070 грн. | |||
|
|
482004742
|
В наявності
|
14870 грн. | |||
|
|
482004744
|
В наявності
|
15400 грн. | |||
|
|
482004746
|
В наявності
|
17790 грн. | |||
|
|
482004749
|
В наявності
|
8500 грн. | |||
|
|
482004751
|
В наявності
|
9290 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 22 см |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Посилений блок незалежних пружин Pocket Spring с металічною рамою в двоспальних моделях |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Кокосова койра |
| Шар 7 | Air Foam |
Особливості матраца Mokko Soft Plus / Мокко Софт Плюс
Матрац Mokko Soft Plus купити в інтернет-магазині Матрац ТБ слід, якщо необхідно виріб з блоком незв'язаних пружин за привабливою ціною. Виріб з обома функціональними поверхнями доповнено прошарком з кокосової плити для досягнення необхідної жорсткості.
До переваг виробу необхідно віднести:
- Гігієнічну та санітарну безпеку.
- Оптимальну підтримку тіла сплячої людини.
- Функцію "Зима-літо".
- Допустиму вагу людини до 150 кг.
- Край, посилений за допомогою єврокаркаса.
Застосовані матеріали
Споживчі властивості кінцевої продукції безпосередньо залежать від особливостей застосовуваних на виробництві компонентів.
- Air Foam. Синтетична піна зі структурою з дрібних осередків забезпечує безперервну вентиляцію. Наповнювач витримує великі навантаження, зберігає первісну структуру та форму.
- Кокосова койра. Сучасний компонент рослинного походження коригує жорсткість, безпечна і довговічна.
- Thermofiber. Текстильна прошарок на основі повсті, спресованого в термічному середовищі покращує споживчі параметри і надійність пристосування.
- Pocket Spring. Комплекс незв'язаних між собою сталевих пружин точно дублює контури людського тіла, забезпечує комфорт. У двоспальних версіях доповнений сталевою рамою.
- Жаккард. Полотно з особливим переплетенням поздовжніх і поперечних волокон відрізняється привабливістю, простотою догляду, не боїться зносу та стирання.

Де замовити матрац Mokko Soft Plus?
Магазин Матрац ТБ безпосередньо співпрацює з фабрикою МатроЛюкс. Це є гарантією привабливих цін в електронному каталозі і оперативної обробкою отриманих замовлень.
До переваг покупки спального приладдя в Матрац ТБ необхідно віднести:
- оптимальне співвідношення вартості та якості виробів;
- тривалу фабричну гарантію ( до 5 років );
- можливість оформлення розстрочки або кредиту;
- доставку в будь-який куточок України;
- детальну консультацію менеджера по телефону.
Розгорнуті відгуки від реальних споживачів допоможуть отримати повне уявлення про особливості моделі. Зробити замовлення можна через електронний каталог або по телефону.
Важливо! При замовленні матраца за розмірами клієнта для виробу коротше 1500 мм і вже 500 мм застосовується окрема шкала розцінок.
Відтінок та дизайн готового виробу може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сторінках електронного каталогу.
Фабрика має право не інформувати широке коло користувачів про конструктивних зміни пристосувань, спрямованих на вдосконалення споживчих якостей приладдя.
Відгуки не знайдено