Матрац топер Flip Orange / Оранж
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
500005924
|
В наявності
|
5549 грн. | |||
|
|
500005925
|
В наявності
|
6132 грн. | |||
|
|
500005927
|
В наявності
|
6716 грн. | |||
|
|
500005914
|
В наявності
|
8760 грн. | |||
|
|
500005916
|
В наявності
|
9198 грн. | |||
|
|
500005918
|
В наявності
|
10074 грн. | |||
|
|
500005920
|
В наявності
|
10512 грн. | |||
|
|
500005922
|
В наявності
|
12555 грн. | |||
|
|
500005913
|
В наявності
|
8175 грн. | |||
|
|
500005926
|
В наявності
|
6278 грн. | |||
|
|
500005928
|
В наявності
|
7008 грн. | |||
|
|
500005915
|
В наявності
|
8906 грн. | |||
|
|
500005917
|
В наявності
|
9344 грн. | |||
|
|
500005919
|
В наявності
|
10220 грн. | |||
|
|
500005921
|
В наявності
|
10803 грн. | |||
|
|
500005923
|
В наявності
|
12848 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 1/1 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | М'який |
| Висота матраца | 6 см |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Memory foam |
Переваги матраца топпера Flip Orange / Оранж
Матрац Flip Orange / Оранж купити в інтернет-магазині матрац ТВ можна, не виходячи з дому. Це один з найбільш затребуваних екземплярів до лінійки "Фліп" від виробництва Matroluxe. Виріб привертає увагу насиченим помаранчевим кольором. Для внутрішнього наповнення використаний Memory Foam, що має дивовижні параметри. М'який топпер скоректує незручність і нерівності поверхні, забезпечить усе потрібне для здорового і міцного сну. Аксесуар можна використовувати з обох сторін, що мають 2 ступінь жорсткості.
До переваг моделі відносять:
- відмінні технічні та ортопедичні характеристики;
- екологічність і санітарну безпеку;
- нормальний повітряобмін, нездатність вбирати воду;
- легкість у догляді, чохол з простою блискавкою;
- оригінальну сіточку Air Stroke по всьому краю для вільної циркуляції повітряних мас;
- можливість скрутити в компактний рулон для спрощення зберігання і перевезення в автомобілі;
- гігієнічність;
- межа ваги на кожне місце до 100 кг;
- уважний відбір сировини для виготовлення.
Пристосування успішно застосовується за прямим призначенням, зручна для організації пікніків, спортивних занять, ігор на свіжому повітрі та в приміщенні.
Похідний матеріал
Матрац Оранж створений з урахуванням вимог міжнародних стандартів. Співробітники фабрики стежать за дотриманням технології на всіх виробничих етапах. Результатом серйозного контролю є зносостійкість, довговічність і відмінні показники кінцевого продукту.
- У якості наповнювача виступає Memory Foam. Особливості цього компонента дозволяють йому в точності повторювати контури сплячої людини. Піна з унікальною фактурою забезпечує повне розслаблення м'язів, виключає зовнішній тиск на судини, правильно розподіляє навантаження, позитивно впливає на організм.
- Покриття зшите з міцного та еластичного стерйч-жакарда. Полотно витримує стирання і знос, довго зберігає привабливість і первісну форму, стійко переносить регулярне автоматичне прання в делікатному режимі.
- По бортику вшита сітчаста вставка. Вона виготовлена з волокон поліестеру, призначена для поліпшення мікропровітрювання.
Всі підібрані компоненти органічні в комплекті, підвищують комфорт використання цієї спальної приналежності.
Де придбати?
Інтернет-магазин матрац ТВ пропонує своїм клієнтам привабливі умови обслуговування і низькі ціни.
До переваг співпраці необхідно віднести:
- якість продукції;
- розширену фабричну гарантію;
- замовлення доставки по всій території України;
- детальну консультацію по телефону.
Спростять процес підбору відповідного варіанту відгуки реальних користувачів.

Відгуки не знайдено