Матрац Vise / Візе
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34202052504
|
В наявності
|
3048 грн. | |||
|
|
34202052507
|
В наявності
|
4813 грн. | |||
|
|
34202052508
|
В наявності
|
5535 грн. | |||
|
|
34202052509
|
В наявності
|
5856 грн. | |||
|
|
34202052510
|
В наявності
|
6177 грн. | |||
|
|
34202052511
|
В наявності
|
6978 грн. | |||
|
|
34202052505
|
В наявності
|
3449 грн. | |||
|
|
34202052506
|
В наявності
|
3770 грн. | |||
|
|
34202052514
|
В наявності
|
4973 грн. | |||
|
|
34202052515
|
В наявності
|
5695 грн. | |||
|
|
34202052516
|
В наявності
|
6016 грн. | |||
|
|
34202052517
|
В наявності
|
6337 грн. | |||
|
|
34202052518
|
В наявності
|
7139 грн. | |||
|
|
34202052512
|
В наявності
|
3530 грн. | |||
|
|
34202052513
|
В наявності
|
3850 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 3,5/3,5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 12 см |
| Навантаження на спальне місце | до 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Air foam |
Особливості матраца Vise / Візе
Безпружинний матрац Vise купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна за доступною ціною. Пристосування висотою 12 см має дві сторони середнього рівня жорсткості. Це робить матрац універсальним, відповідним більшої частини споживачів. В основі пристосування використана штучна піна, що володіє відмінними ортопедичними властивостями. Для її виробництва застосовується інноваційна бельгійська технологія та сучасне обладнання.
До переваг моделі відносять:
- Покращені ортопедичні характеристики.
- Здатність витримати вагу людини в межах 110 кг.
- Захисний чохол на потаємній блискавці.
- Схильність до природної терморегуляції, посилену лляної прошивкою.
- Санітарну безпеку та гігієнічність.
Застосовані матеріали
Фахівці фабрики МатроЛюкс активно переймають досвід зарубіжних колег, застосовують інноваційні технології, сміливо комбінують різні компоненти. В результаті спальні приладдя від цього виробника відрізняються відмінними споживчими параметрами при відносно невисокій вартості.
- Air foam. Щільна синтетична піна з особливою дрібнокомірчастою структурою добре пропускає повітря. Наповнювач не здатний накопичувати вологу, стійко зберігає первісну форму при серйозних навантаженнях. Відмінна природна вентиляція виключає ймовірність появи та розмноження всередині виробу шкідливих мікробів і комах.
- Стрейч-жаккардовий чохол прошитий натуральним льоном. Міцне полотно виготовлено з еластичних ниток, сплетених за особливою схемою. Тканина прошита лляними нитками, що підвищує гігієнічність пристосування, створює здоровий мікроклімат, забезпечує природну терморегуляцію.
Де вигідно замовити матрац Візе?
В електронному каталозі Матрац ТБ представлений великий вибір товарів для сну від фабрики МатроЛюкс. Прямі зв'язки з фабрикою дозволяють магазину запропонувати вигідні ціни та тривалу гарантію від виробника.
Клієнти при замовленні можуть розраховувати на:
- оперативну обробку замовлення;
- можливість придбати продукцію за привабливою ціною;
- оплату найзручнішим способом;
- доставку у будь-який куточок України;
- оформлення розстрочки;
- виготовлення приладдя за індивідуальними розмірами;
- можливість ознайомлення з розгорнутими відгуками реальних покупців.
Зробити покупку можна через віртуальний кошик, або за допомогою менеджера по телефону.